Перевернутий контейнер як символ безгосподарності


 

Пошкоджені контейнери для збирання твердих побутових відходів, зруйновані чи зім’яті стінки контейнерних майданчиків, невивезені зрізане гілля та негабарити, а також інші негаразди івано-франківських смітників протягом минулого року були чи не найпопулярнішими темами різного роду нарад у міського голови, регулярно викликаючи нарікання то муніципальної інспекції з питань благоустрою, то начальника управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому Богдана Білика, якого постійно непокоїла цілісність закуплених на грантові кошти євроконтейнерів (які чомусь більше за всіх гнулись і ламались і, на відміну, від смітників вітчизняного зразка, не підлягали після цього ремонту), то самого міського голови Віктора Анушкевичуса, який в силу посадових обов’язків повинен турбуватись і про благоустрій, і про цілісність комунального майна.

Тим не менш запал минулорічних баталій вочевидь спав. Бо інакше як розцінювати кричущий приклад безгосподарності, який вже два місяці змушені споглядати мешканці вулиць Берегової, Чистої, Каховської та Пулюя, приносячи сміття на контейнерний майданчик, розташований біля будинку № 34 по вулиці Каховській?

Ні. Особливих претензії до чистоти майданчика та вивозу ТПВ у мешканців даного мікрорайону немає. Навіть негабарити та гілля тут вивозиться досить вчасно, на відміну від інших розташованих в зазначеному районі майданчиків, таких як на вулиці Гаморака, де з цим є суттєві проблеми. Втім, загальну картину псує одна здавалося б дрібниця, для вирішення якої не потрібно суттєвих затрат ані коштів, ані часу. Справа в тому, що один з контейнерів вказаного майданчика для збирання ТПВ ще з осені залишається перевернутим догори дном. Звісно ж, це шкодить як цілісності самого контейнера, так і благоустрою навколишньої місцевості. Ну кому приємно дивитись на перевернутий смітник? Зрештою, є певна незручність від цього і мешканцям. Адже три контейнери заповнюються сміттям все-таки швидше, ніж чотири, а відтак і майданчик навколо контейнерів засмічується сильніше.

Ото здавалося б: що вартує чи то працівникам ЖЕО-2, до відання якого належить ця територія, а чи автоколони-2222, яка здійснює вивезення з майданчика твердих побутових відходить, витрати на якихось три хвилини більше часу і докласти лишень трішки зусиль, щоб перевернути контейнер (до речі, шасі контейнера неушкоджені і перебувають в повному порядку). Але ні. Виконувати «зайву» роботу не хоче ніхто. Певно, рано чи пізно доведеться робити її мешканцям, які, між іншим, платять гроші в тому числі і за підтримання контейнерного майданчика в належному стані…



19 Січня 2012 p.
©http://briz.if.ua/