Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Можеш вбити мене, але свобода — безсмертна

Управління спадщиною заради сталого туризму


5 Квітня 2024 p.

4 квітня відбулась друга менторська зустріч з опільськими громадами – учасниками проєкту “Опілля: скарби: нації” на тему “Управління спадщиною заради сталого туризму”.

Учасниками події стали управлінці Більшівцівської, Букачівської, Бурштинської, Дубовецької, Галицької, Єзупільської, Рогатинської територіальних громад, керівники музеїв міста Рогатина.

Олена Жукова – експертка з управління культурною спадщиною та сталого розвитку територій, кандидатка наук, доцентка, дослідниця з Heritage&Sustainability Уппсальського університету (Швеція), Падерборнського університету (Німеччина), керівниця Центру розвитку музеєзнавства і пам'яткознавства (Україна), розповіла про важливість ефективного управління спадщиною для забезпечення економічного розвитку громад. Було наведено багато прикладів як успішного розвитку туристичних містечок країн Європи, так і невдалого використання туристичних ресурсів українськими громадами, які позиціонують себе як туристичні.

Олена Жукова наголосила, що потрібно відходити від голосних заяв про наявність багатих природних ресурсів, красивих краєвидів, архітектурних пам'яток (храмів, замків тощо), а наполегливо працювати над окультуренням самих пам’яток і загалом територій навколо них. Для сталого розвитку громади потрібно перш за все забезпечити стабільний дохід для мешканців самої громади, які мають бути основними надавачами туристичних послуг. Дуже важливо перейти від прийому екскурсантів до надання послуг з ночівлею туристів. Не потрібно заохочувати великих готельєрів будувати готелі у громаді, а стимулювати розвиток зеленого туризму, коли основними місцями для ночівель мають стати приватні будинки, котеджі мешканців громад.

Представники Більшівцівської, Бурштинської, Галицької, Дубовецької та Рогатинської громад розповіли про найцікавіші, на їх думку, пам’ятки природи і архітектури, навколо яких необхідно розвивати туризм, поділились проблемами, які виникають в роботі з управління спадщиною у громадах.

Під час жвавої комунікації з учасниками події Олена Жукова дійшла висновку, що жодна громада Опілля на сьогодні немає стратегічного бачення розвитку туризму чи навіть проведеного аудиту своїх туристичних ресурсів. А це перший крок до сталого туризму в цьому регіоні.

Після заслуханих презентацій Олена Жукова зауважила, що, на її думку, основним магнітом Франківського Опілля має стати бальнеологічний курорт “Черче”, над відновленням якого треба працювати комплексно і розпочати “вже вчора”.

Це була перше менторська зустріч з Оленою Жуковою, невдовзі відбудеться наступна онлайн-подія з наданням конкретних рекомендацій громадам щодо управління спадщиною, а також розвитку музеїв етнорегіону.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації висловлює вдячність Олені Жуковій за участь у проєкті “Опілля: скарби нації”.

Проєкт “Опілля: скарби нації” реалізовується департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації за партнерської участі 7 територіальних громад Прикарпаття і волонтерів.

Стратегічна мета проєкту – підвищення інституційної спроможності управління туризмом, формування дорожньої карти налагодження ефективного міжмуніципального співробітництва у сфері туризму в опільських громадах Івано-Франківської області. 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 63
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців