Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Ідеальним бути непросто, але Ти справляєшся

Блог на БРІЗ


ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана Григоровича – пані Ганни, його сина Тараса і доньки Лесі окремим блогом починаємо друкувати (вибірково) «Щоденники Степана Пушика», щоб дати змогу нашим краянам якомога краще відкрити для себе нашого земляка й патріота.
Як Павличко перед виборами приїжджав агітував
20.7.2020, 15:57

12.ІХ.1989.                              

Вчора на правлінні Товариства Шулепа, Турянська і Путько розтрубіли, що Павличко їде поїздом, якбито його зустріти. Зустрічати, то зустрічати. Турянська одягла сукенку «в українському дусі», взяла двох дівчат з училища у вишиваночках, прийшов Степаняк, двоюрідний брат Турянської, і її батько-пенсіонер, старий Путько Антін Іванович, якого всюди повно. Він виголошує всюди промови, «перевиховує» в національному дусі всіх і вся, а після нього я кілька днів «поліпшую» міжнаціональні стосунки жителів міста Івано-Франківська, бо ж крайнощі, крайнощі, крайнощі…

Пішов і я на вокзал зустріти Павличка, щоб разом їхати до Калуша. Домовився з офіцером запасу, що підкине, бо поїзд затримувався більш як на годину. До того я написав замітку до «Прикарпатської правди», що в суботу рада Товариства мови, і ще раз подивився свій телефільм «Живе слово», який повторювали вдруге. Кажуть, що добрий фільм.

І ось приїхав поїзд, а Павличка в поїзді не було. Ходили по перону, очікували. Залишалася година до початку засідання окружної комісії по виборах, а я ще був у Івано-Франківську, і Павличка не було. Зв'язався з Добрянською, взяв номер телефону Павличка і Спілки з довідника, додзвонився до Спілки: Павличко ще вранці з Борисполя полетів до Івано-Франківська. Я мав ще 40 хвилин до початку роботи окружної комісії і машиною помчав до Калуша.

Всюдисущий підлабузник Ярослав Ярош зустрів Павличка (він телефонував до Спілки, бо до мене не міг додзвонитися; я ж був напередодні в Калуші) і повіз до Калуша, нікому нічого не сказавши. Тепер він тягався за нами, як сморід за штанами.

   Приїхав Голубець, приїхав Калуцький, приїхав отой директор зі Львова, що має в Рогатинському районі філіал заводу. Там висували Калуцького, але хтось запропонував цього (прізвище не запам'ятав) і пройшов. Цей директор так по-дурному виступав, що сміялися з нього всі, навіть члени окружної, навіть виборці й  довірені особи. Калуцький умом і обсягом знань теж не блиснув. Голубець виступав, як львівський пан-інтелігент (відчувається, що він – людина слизька). Павличко глаголив, як політик високого рівня, який удало провів з’їзд НРУ. Він висварив мене, чому я не приїхав на з'їзд. Я і сам каявся,що не поїхав. Коли вибирали делегатів, сидів у Павлівському лісі, нічого не знав, не сказали.(Виявляється КДБ формувало: Яковина, Гладиш, Дума і т. д.)

     Калушани були вражені, що ми з Павличком такі близькі приятелі. Вони розраховували, що між нами гризня, неприязнь, ворожнеча, як і між ними. Перед початком засідання окружної ми, взявшись за плечі, ходили і радилися, як бути далі. Тепер ситуація така, що за мною піде більшість. Люди вже знають, як переслідували мене під час першого висунення. Якщо Павличка висунули калуські підприємства,то ці його,а села, культпрацівники, сфера обслуговування в Калуському районі – мої, Галицький район теж мій, Рогатинського – значна частина або й увесь, частина Долинського. Зрозуміло, що не треба ризикувати. Павличко в Києві робить велику справу. Гадаю, що варто його підтримати, а самому йти в депутати від республіки. Ми домовилися з Дмитром, що реєструємося обидва, а далі побачимо… Правда, я побачив, що Павличко дуже й дуже хоче бути депутатом Верховної Ради СРСР.

      Коли виступили наші довірені особи, коли мені надали слово – слухали всі дуже уважно. Кажуть, що програма моя міцна, але в цей час Гаврилюк та Івасюк вирішили показати перед Павличком, що вони за нього, й почали задавати мені провокаційні питання. Ігор Гаврилюк гадає, що Павличко протягне його до Спілки, а Івасюк – владолюбець і екстреміст. Я ніяк не можу об'єднати ці два осередки в один, бо обидва хочуть керувати, а Онишко і Шмигельський підкеровувати. Івасюкове об'єднання осередків – «Відродження», Гаврилюкове - «Просвіта». Гризуться, як пси. Почав я мирити – став ворогом обидвох. Я, звичайно, легко відбив напади обидвох, і Павличко побачив, хто є хто:

  • І ти з таким працюєш? Ну й дурні, дурні! Та ж то серцевий приступ можна дістати. Але що маю казати? Я таке саме маю. І мені казали: «Ти запродався москалям!»

    Івасюк, щоб блиснути перед Павличком, почав критикувати, що незадовільно працює Товариство мови (від Шевчука йде), але коли я перелічив малу частину зробленого й запитав, що він доброго зробив, той і сів… Пізніше говорили мені, що Івасюк, Гаврилюк і Шмигельський каялися за своє малювання перед Павличком, бо вони виглядали смішні, немічні й свиноваті. Такий уже закон. Якби я приїхав з Києва, а Павличко тут жив, то було би навпаки. Загравали би зі мною.

    Найприкріше, коли ти життя кладеш, аби хоч щось добре зробити людям і оцим Гаврилюкам та Івасюкам, а виходить… Тепер усі вони, включаючи івано-франківських неформалів, приготувалися владу брати в свої руки. Хочуть усі поробитися депутатами. Біда, коли івасюки, шевчуки й гладиші вождями стануть.

   У кабінеті Мелешка довго слухали про районні справи. Тепер калуські керівники щебечуть інакше зі мною. Слухали розповідь Павличка про зустріч із Горбачовим і про з’їзд НРУ.   


Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Травень
2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців